Cooking for One or Two

This class is full of ideas for eating both deliciously and healthfully when cooking for one or two people. Strategies for thinking ahead and easy menu planning as well as recipe suggestions are all a part of this class.

Cost of class: $70.00 per person

Tell us about your interest in this cooking class: