Granola and Yogurt

There is nothing quite like homemade granola. And homemade yogurt is easy, delicious, and very inexpensive to make at home. Learn to make this breakfast duo, and you will never go back to the store-bought versions.

Cost of class: $70.00 per person

Tell us about your interest in this cooking class: